Przedstawiamy Wam Viva La Georgia: Polka w Gruzji, czyli Martynę z Gruzji, która kilka lat temu postanowiła rzucić wszystko, by robić swoje w dzikiej Gruzji. Martyna jest przykładem człowieka, który wyszedł ze strefy komfortu i udowodnił wszystkim, że marzenia można spełniać na całym świecie, nie ograniczając się do kraju pochodzenia.

Martyna 5 lat temu była zwykła dziewczyną szukającą przygód podczas wymiany studenckiej. Zupełnie przypadkiem wylądowała w Gruzji, w której zakochała się po uszy. Miłość do tego kraju zmusiła ją do wykombinowania jak zostać w nim na dłużej. Dzięki wytrwałości i ogromnej determinacji znalazła sposób, aby przeprowadzić się na stałe do Tbilisi. Obecnie dzięki uporowi, odwadze i systematycznemu dążeniu do celu, prowadzi wypożyczalnie samochodów i jest przewodnikiem adventure po tym pięknym kraju.

Historia Martyny jest dla nas ogromną inspiracją do działania i realizowania marzeń. Pokazuje nam, że wystarczy podjąć decyzję, sprecyzować swój cel i zacząć działać!

Podczas wywiadu, który możecie obejrzeć poniżej, Martyna opowiedziała nam swoją historię oraz poruszyła tematy związane z różnicami kulturowymi w obrębie prowadzenia biznesu, podrywu i relacji damsko-męskich w Gruzji.

Operatorka i montaż wywiadu: Marcin Brac – Photo & Video, dziennikarz: Karol z RÓB SWOJE.

Zastanawialiście się kiedyś czy bylibyście w stanie postawić wszystko na jedną kartę? Rzucić wszystko, aby móc zrealizować swoje największe marzenia?

Emilia i Karol