Ekipa - RÓB SWOJE

Ekipa

Emilia jest koordynatorem produkcji jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych w Polsce. W ciągu w ostatnich lat zdobyła również doświadczenie przy produkcji contentu w Internecie. Była project i event managerem w agencji zrzeszającej znanych YouTuberów. Mimo ciekawej i rozwijającej pracy zawsze chciała wykorzystać swój potencjał do robienia własnych produkcji.

Karol jest inżynierem, który pracował 3 lata w dziale rozwoju produktu zarządzając projektami na skalę międzynarodową. Chęć rozwoju sprawiła, że postanowił poszukać nowych wyzwań. Zaczął pracę w firmie zarządzającej obrotem nieruchomościami. Obecnie jego największą pasją są podróże i marketing w social mediach, co idealnie łączy się w całość przy projekcie RÓB SWOJE.

Niedawno zorientowaliśmy się, że razem możemy więcej, że jeśli stworzymy coś wspólnie to nic nas nie będzie ograniczało, że pokazywanie i zarażanie zajawkami da nam mnóstwo przyjemności i będzie ciekawym skutkiem ubocznym robienia rzeczy. RÓB SWOJE jest naszym pierwszym projektem. Naszą pierwszą platformą, na której chcemy pokazać Wam przygody na tripach, inspirować do działania oraz przekonać Was, że każdy może robić coś swojego. Jedynym czego potrzeba nam i Wam do działania jest – cel i motywacja.

Projekt zrodził się z pasji do podróży. Pasja Karola zaczęła się od spontanicznego wyjazdu na Auto Stop Race w 2013 roku. Pasja Emilki do podróżowania została zaszczepiona przez Karola podczas pierwszego wspólnego tripa w 2016 roku. Biorąc pod uwagę zajawkę Emilki do produkowania treści video oraz wspólną radość, którą czerpiemy z podróżowania, stwierdziliśmy, że warto połączyć pracę z pasją i ROBIĆ SWOJE. Uznaliśmy, że robiąc to razem mamy większe możliwości. Razem nie boimy się wyzwań, co pozwala nam na przeżywanie podczas tripa przygód, na które nie odważyli byśmy się osobno. Razem zarażamy się zajawkami, które pozwalają nam robić ciekawsze rzeczy. Rzeczy, które poszerzają nasze możliwości.